Karga Seven, yapımcılığında, Cevdet Mercan, yöneteceği, Fox Tv kanalında yayınlanacak olan Kayıtdışı oyuncu kadrosunun tamamı kesinleşti. Songül Öden, Dolunay Soysert, Erkan Petekkaya‘nın, başrollerini paylaşacağı yeni polisiye projesinin karakterlerine tam anlamıyla uyum sağlayacak oyuncuları belirlendi. Büyük emek, maliyet dökülen projenin çekimleri İstanbul’da, sürmektedir. Yeni dizi sezonuna başlamadan damgayı vurmayı başararak, beklentilerin hat safada beklenmesi kaçınılmazdır.

Kayıtdışı Oyuncuları ve Karakterleri;

kayıtdışı oyuncuları ve karakterleri

Songül Öden;

17 Şubat 1975 yılında, Diyarbakır doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gümüş, dizisiyle büyük kitlelere hitap ederek ününü kazanmıştır. En son ise Umutsuz Ev Kadınlarında canlandırdığı karakter ile hatırlanmaktadır.

songül öden

Erkan Petekkaya;

Dizimizin kilit karakterlerinden birisini canlandıracak olan jön oyuncu 15 Aralık 1971’da doğup Diyarbakır’lıdır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservuatarından mezun olmuştur. Kendisini ilk hatırlayacağımız dizi kesinlikle Aynalı Tahir’de ki karakteri olacaktır. Büyük hızla artan kitlesiyle Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile inanılmaz kitlesi artarak son olarak Paramparça projesinde yer almıştır.

erkan petekkaya

Dolunay Soysert;

Her duygu içeren karaktere yön verebilecek potansiyelde bayan oyuncularımızdandır. 25 Mart 1975’de, Adana’da, doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde, Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Çılgın Bediş, Muhteşem Yüzyıl, Seddülbakir 32 Saat, Bana Sevmeyi Anlat gibi Türkiye’de yankı yapan dizilerde rol aldı.

dolunay soysert

Nur Sürer;

Lale Devri, Tatar Ramazan, son olarak Masum’dan, hatırlayacağımız Sürer, 21 Haziran 1954 yılında doğdu.

nur sürer

Serdar Orçin;

serdar orçin

Müge Boz;

müge boz

Bahar Şahin;

bahar şahin

İpek Yazıcı;

ipek yazıcı

İsmail Hacıoğlu;

ismail hacıoğlu

Perihan Ünlücan;

perihan ünlücan

Fırat Büyükbay;

fırat büyükbay

Tugay Mercan;

tugay mercan

Rutkay Aziz;

rutkay aziz

Ali Düşenkalkar;

ali düşenkalkar

Çınar Güler;

çınar güler

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here