Kayıtdışı Son Bölümü ile 30 Kasım Pazartesi günü sizlerle buluşmayı Fox Tv kanalında sürdürecektir. Ali Kemal, kardeşinin ölüm, kalım savaşı vermesini öğrendiğinde dünyası başına yıkılmıştı. Zeynep, abisiyle ilgili önemli sırları Orhan’dan, öğrenmiş ve Melek, ise görevi açığa alınarak hiç yapmaması gereken birisiyle anlaşma yapmaya çalışacaktır. Yeni bölümünün heyecanı çok farklı! Karakterlerimizin büyük sırları ortaya çıkacaktır.

Ali Kemal, Nejat’ın, İntikamını Alır

Hayatta en değer verdiği varlıklardan birisi olan kardeşi Nejat’ı, komalık eden Cafer ve adamların peşine ekipce düşen Ali Kemal, sonunda izlerine ulaşır ve asla gözyaşlarına bakmadan yaptıklarınının hesabını soracaktır.

 

ali kemal nejat intikamıZeynep, Annesi Ve Babasını Kim Öldürdüğünü Öğrenmek İstiyor

Orhan, tarafından kaçırılırken abisi hakkında hiç beklemediği diyaloglar kuran Zeynep, annesi ve ölümünün nasıl gerçekleştiğini de Ekrem’e, sormasını söylemiştir. Artık Ekrem’e, güveni kalmayan Zeynep, gizli sırları öğrenmek için Ali Kemal’den, yardım isteyecektir.

 

zeynep annesi peşindeOrhan, Oğlunu Arıyor

Yıllar önce oğlunu kaybetmiş olan Orhan’ın, dışarda olduğu sürece en önemli olan amacı ise oğlunu bulmaktadır. Sizce o kimdir? Çok şaşıracaksınız!

 

orhan oğlunu arıyorAdnan, Orhan’ın Peşinde

Ekrem’in, çok önemsediği ve geceleri yatmamasına sebep olan Orhan’ı, bulma görevini Adnan, üstlenir ama, farkında olmadığı ise Orhan, onun babasıdır..

 

adnan orhan peşindeEsra, Sırrı Ne?

Asıl hiç beklemediğimiz gelişmelerden birisi ise Esra, Ali Kemal’den sakladığı büyük sırrı olacaktır. Neden Melek, ona her ay düzenli para yatırmaktaydı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here