Kayıtdışı 6.Bölümü ile Fox Tv kanalında 23 Ekim Pazartesi nabzımızı hızlandıran geçen haftanın sonunda son bölüm ile devam edecektir.

Akıl hastanesinden kendi isteği dışında çıkartılan Orhan, harekete geçiyor. Ekibimize pahallıya patlayacak olan Orhan’ın, öfkesi Ali Kemal ve Zeynep, bir arada kaçırmasıyla harekete geçer. Kaçırdığı yer ise tam anlamıyla bir cehennem ve ölüm tuzaklarıyla doludur.

Ekrem, sevkiyatı bir şekilde tamamlamanın huzurunu yaşamaktadır. Silah ve ilaçları yerine ulaştırırken Melek, karşı ise bir saldırı düzenler, ama başarısız sonuçlanır. Tam huzurla masasına otururken Zeynep ve Ali Kemal’in, kaçırıldığı haberini alır. Çok sinirlenen Ekrem’in, Orhan’a verdiği görev ile onları kurtarmasını emreder.

Diğer taraftan ise Çavuş, İpek ekibimiz Ali Kemal’in, yokluğunu fark edip, kaçırıldığını öğrenirler. Eş zamanlı onlarda harekete geçmiştir.

Cafer ve Arkadaşlarının saldırısına uğrayan Nejat, ise ölümle savaşmaktadır. Yine heyecanı ile bizlere inanılmaz keyif verecek olan Kayıtdışı bu akşam sizlerle olacak!

kayıtdışı 6.bölüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here