Kayıtdışı 5.Bölümü heyecanı giderek artıyor. Son bölümü 16 Ekim Pazartesi günü hayranlarıyla buluşmaya devam edecektir. Öncelikle son yaşananlardan bahsederek bu hafta neler olacağından bahsedelim.

Ali Kemal, Ekrem’in, gizli kasasına ulaşmayı başarmıştır. Şifreyi de çözerek içinde bulunan dosyaları incelemiştir. Ellerine tek geçirebildikleri bilgi ise Orhan Günsay, adında birisi olmuştur. Hemen peşine düşerek izini bulmayı başaran ekibimiz Ekrem, hakkında önemli bilgiler edinebileceklerini düşünmektedirler. Bu bölümün aksiyon tarafı ve adrenalini oldukca fazla hissedeceğinizi belirtmek istiyoruz.

kayıtdışı 5.bölümAli Kemal’in, Kasada Bulduğu Gizli İsim Kimdir?

Orhan’ın, izini süren ekip sonunda bulmuştur ve beklemedikleri sürprizle karşılaşarak Orhan, akıl hastanesinde yatan bir hastadır. Onu oradan çıkartmak basit olsa da, öncelikle kimsenin haberi olmadan sessizce çıkartmak ise o kadar zordur. Bakalım onu ele Ekrem’in, haberi olmadan ele geçirmeyi başarabilecekler midir?

ali kemal bulduğu gizli isimİlaçlar Yerine Mayın ve Silah Sevkiyatı Yapılacak

Göstermelik hayır gecesinde herkese ilaç sevkiyatı yapılacağını manipüle eden Ekrem, amaçladığı planı gerçekleştirmek üzere harekete geçer. Herkesin ilaç olduğu sandığı kamyonda tamamen mayın ve silahlarla donatılmış ve illegal yollarla yabancı ülkere satışı için yola çıkmıştır ama, bu sevkiyat Ekrem’in, başını büyük sınava soksa da dinlendiğinin farkında olduğundan dolayı bir tuzakta hazırlamıştır.

Ekrem, Ali Kemal’i, Tehdit Eder!

Kısa zamanda en gözde adamlarından birisi olan ve her işinde başarılı oluşu Ekrem’e, büyük kuşku yaratan Ali Kemal’in, üstelik kardeşine olan yakınlığından dolayı açık açık tehdit edecektir. Birbirlerine meydan okurlar Ali Kemal, görevi usulü boyun eğmek zorunda kalır.

ekrem'in tehditiGün Sonunda Zeynep’i, Büyük Tehlike Bekliyor

İlaçların son kullanma tarihi geçtiğinden şüphelenen Zeynep, yola çıkar. Yapılacak sevkiyat yerine giderken incelemek üzere harekete geçerken kasalara baktığında tamamen silahla dolu olduğunu görür ve kendini birden bire tehlikenin, illegal işlerin içinde bulur. Bu olay ise asıl sürpriz Ekrem’e, olacaktır. Büyük sınav, savaş başlıyor!

zeynep büyük tehlikede

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here