Kayıtdışı büyük merakla kitlendiğimiz yeni bölümünün yayınlanacağı zaman 9 Ekim Pazartesi Çavuş’a, ne olacak? Gizli görevde Ali Kemal’le, beraber köşeye sıkışan Çavuş’un, ölüm emri verlmiştir. Ali Kemal’in, eğer akıl oyunları yapamaz ise görev arkadaşı, canını verecek yegane kişilerden birisini kurtaramıyacaktır. Silahlar patlayacak, koşuşturmalar başlayacaktır. Bakalım Çavuş, oradan sağlam kurtulabilecek midir?

Yeni bölümün olaylarında savaş giderek kızışıyor. Özellikle Adnan, Ali Kemal’in, sürekli onu zorda bırakmasına dayanamamaktadır. Bakalım Kayıtdışı son bölüm gelişmeleri ile sizlerle.

kayıtdışı 4.bölümİdil Ve Arda, Elmasın Peşinde

Ali Kemal, kurye ile elmasları beraber görevlerini tehlikeye atmamak adına Ekrem’e, geri teslim etmek zorunda kalmıştı. Çavuşu kurtarmak için elinden gelen mücadeleyi verirken diğer yandan ise Belçikalı, çoktan elmasları almış ve uçuşa geçmiştir. İdil ile Arda’nın, yeni görevi ise elmasları tekrardan onun elinden alarak kurtarmaktır.

idil ve arda elmas peşindeAdnan, Dinleme Cihazı Buluyor

Ekrem’in, odasında dinlenme cihazı bulan Adnan, hemen ona haber verir. Başlarında gizli ajan olduğunun farkına vararak daha temkinli davramaya başlayacaklardır.

adnan dinleme cihazıDüzenlenen Organizasyonda Neler Olacak?

Ekrem, yine büyük iş peşindedir. Yurtdışında toplantıya çıkarak ortadoğu’da ülkenin kaderini belirleyerek illegal işler çeviren güçlü insanların toplantısına katılır. Herşeyden habersiz Zeynep, ise abisinin düzenleyeceği yardım gecesinin organizasyonunu üstlenir. Ali Kemal, ise bu aşamada Zeynep’in, hiç birşeyden haberdan olmadığını anlar. Ekrem’in, pis işlerini ailesinin farkında olmadan yürütmektedir. Yardım gecesinde Ali Kemal’de, dahil herkes katılacaktır. Aksiyon, adrenalinin tavan yapacağı Kayıtdışı Dizisinde pazartesi günü mutlaka kaçırmayınız.

ali kemal yardım gecesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here