Kayıtdışı 3.Bölümü ile 2 Ekim Pazartesi devam ediyor. Hatırlarsanız Ali Kemal, geçen hafta köşeye sıkışmıştı. Adnan, eline geçirdiği kozu kullanarak rakibi olarak görmeye başladığı Ekrem’in, yeni adamının ayağını kaydırabilirdi ama, eline daha önemli fırsat geçirmesi Kayıtdışı Dizisinde olayların seyrini değiştirmesine neden olacaktır. Yine büyük heyecan, aksiyon dolu bu hafta da yaşanacakları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bakalım karakterlerimizi neler bekleyecektir?

kayıtdışı 3.bölüm

Adnan, Ali Kemal’i, Alt Edecek Mi?

Görüntülerle beraber eline geçirdiği kozla Adnan’ın, tam onu alt etmeye hazırlanırken daha büyük düşmanın habercisi olan tehlikeli birisinin izini görüntüler içerisinde bulmuştur. Böylelikle Ali Kemal, daha sonra ki hedefe almaya karar verir.

adnan ali kemal alt edebilecek mi

Ekrem, Ali Kemal’e, Yeni Görev Veriyor

Belçika’dan, gelen karanlık dünyanın ilerisinden bir isim elmas ve kurye için Ekrem’in, karşısına çıkar. Sahip olduklarını vermesi yönünden uyarırken ikisi de orta da olmaması Ekrem’e, büyük güçlük çıkartır ve tehdit edilir. Kesin olarak Ali Kemal’e, görev vererek hem kendini ispatlaması için hem de Ekrem’i, zor durumdan kurtarması adına kurye ve elması bulmasını ister.

ali kemal yeni görevi

Ali Kemal’den, Etkileyici Yakınlaşma!

Zeynep’in, giderek etkilenmeye başladığı Ali Kemal’e, durdurulmaz çekimi ardından araştırmaları daha fazla saygısını kazanmasına neden olur. Bu adıma karşılık ise Ali Kemal, etkileyici romantizm yakınlaşmalarla Zeynep’e, adım atar.

ali kemal etkileyici yakınlaşma

Çavuş, Kurye Oluyor!

Ali Kemal, daha önce kaçırdığı kurye’yi Ekrem’e, iade etmek zorundadır ama, gerçek kuryeyi veremiyeceğinden Çavuş’a, riskli bir görev sunar ve onu ortaya atacaktır ve hiç beklenmedik gelişmelerle kahramanlarımız daha kötü olayların içine girecektir.

çavuk kurye olacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here